skip to Main Content

Majetek, jenž je jako věcné právo zanesen do rakouského katastru nemovitostí, poskytuje vysokou stabilitu a je hmatatelnou věcnou hodnotou, která nepodléhá ani kolísání kurzů, ani inflaci. Právě proto jsou nemovistosti upřednostňovanými investičními objekty. Stoupající hodnota a současně jistota jsou hlavními rysy, které lze jen marně hledat u jiných investic. Green Finance GmbH Austria vytváří tuto šanci s jednotlivými podíly na nemovitostech pro každého.

NEMOVITOSTI A VĚCI MOVITÉ

VÍCE INFORMACÍ

NEMOVITOSTI A VĚCI MOVITÉ

Nemovitost, která je jako věcné právo zapsána v rakouském katastru nemovistostí, poskytuje vysoký stupeň stability a je hmatatelnou věcnou hodnotou, která nepodléhá kolísání kurzů ani inflaci.

Právě proto jsou nemovistosti upřednostňovanými investičními objekty. Stoupající hodnota a současně jistota jsou hlavními rysy, které lze jen marně hledat u jiných investic. Green Finance GmbH Austria vytváří tuto šanci s jednotlivými podíly na nemovitostech pro každého. Zároveň sázíme na revitalizaci existujících objektů ve stabilních regionech, které jsou charakteristické vysokou poptávkou po pronájmu.

Green Finance GmbH Austria kupuje, renovuje a pronajímá nemovitosti ve spolupráci s regionálními partnery – i Vy můžete trvale těžit ze spoluvlastnictví na nemovitosti s přidanou hodnotou.

VÁŠ PODÍL NA NÁJEMNÍM DOMĚ

VÍCE INFORMACÍ

VÁŠ PODÍL NA NÁJEMNÍM DOMĚ

STABILITA NA ZÁKLADĚ VĚCNÉ HODNOTY

Nemovitost, která pronájmen bytových a nebytových jednotek dosahuje výnosu, se nazývá nájemní dům. Spoluvlastnický podíl na nemovitosti je považován za jistou a dlouhodobě výnosnou investici, jejíž zhodnocení lze garantovat na základě neustále stoupající poptávky po bytových prostorech – v průměru za rok může být dosaženo růstu hodnoty přibližně 2,5 %.

Kromě zvýšení hodnoty související s poptávkou přispívají k atraktivitě jak pravidelné příjmy z pronájmu, tak renovace a modernizace, které rovněž zvyšují očekávaný výnos.

Green Finance nemovitosi jsou ideální pro náročné investory. Solidní budovy v zajímavých regionech, kvalitní rekonstrukce, dobrá infrastruktura a profesionální správa nemovitosti tvoří základ pro vysokou rentabilitu.

Udržitelné investice s
Green Finance nemovitostmi:
Udržitelné podíly na nemovitostech v zajímavých lokalitách
Top sanierte Bestandsobjekte
Direktes Eigentum an der Liegenschaft
Sicherheit durch das österreichische Grundbuch
Durch das direkte Grundbucheigentum vererbbar und belehnbar
Attraktiver Ertrag und kontinuierliche Rendite
Inflationsschutz durch stabiles Immobilieninvestment
Höchstmögliche Sicherheit durch notarielle Treuhandschaftsabwicklung
Risikominimierung durch gleichwertige Anteile statt einzelner Wohneinheiten
Umfassende Modernisierung und Ausstattung des Innenbereichs
Erhalt der historischen Charakteristik im Außenbereich
Aktuelle Projekte
Green Finance Immobilien