skip to Main Content

My jsme Green Finance!

Green Finance Group AG a její dceřiné společnosti působí na mezinárodní úrovni a poskytují široké portfolio služeb.

20210908_GF_Organigramm_CZ
 1. Základní kapitál společnosti € 500.000,-

  1. Green Finance Broker AG

   Základní kapitál společnosti € 50.000,-

  2. Green Finance Capital AG

   Základní kapitál společnosti € 50.000,-

  3. Green Finance Business Center Linz GmbH

   Základní kapitál € 2.000.000,-

  4. Green Finance GmbH

   Základní kapitál € 1.000.000,-

   1. MEG Mauerkirchen

    Objem projektu € 12.000.000,-

   2. MEG Schloss Frein

    Objem projektu € 5.000.000,-

   3. MEG Geboltskirchen

    Objem projektu € 12.000.000,-

   4. MEG Scharnstein

    Objem projektu € 1.000.000,-

  5. Green Business Center Graz GmbH

   Základní kapitál € 1.000.000,-

  6. LVA24 Prozess
   -finanzierung GmbH

   Základní kapitál € 250.000,-

  7. Zenith GmbH

   Základní kapitál € 35.000,-

MILNÍKY

5 let Green Finance

Ředitelé společnosti Green Finance

Ředitelé Green Finance jsou jedním ze základních pilířů, na kterém stojí náš úspěch. Motivovaní partneři, kvalitní pracovní prostředí, skvělé vzdělání a podpora green business partnerů – to je to, co utváří náš vedoucí tým. Naši ředitelé pocházejí z různých oborů a přinášejí tak mnoho specializovaného know-how – dokonalý koncept úspěchu.

Gerald
Frühauf

Senior Business Director
VÍCE INFORMACÍ
Gerald Frühauf

S 24letou zkušeností v oblasti pojišťovnictví a finančního poradenství je Gerald Frühauf považován za specialistu v oboru financí. Po dvanácti letech působení v managementu velké finanční společnosti pracoval tento původním povoláním automechanik dalších dvanáct let v oboru jako nezávislý finanční poradce. Jakožto spoluzakladatel společnosti Green Finance GmbH poskytuje denně odborné znalosti a zkušenosti ve všech obchodních aktivitách, a tak se významně podílí na úspěchu společnosti.

Christian
Schauer

Chief Executive Officer
VÍCE INFORMACÍ
Christian Schauer

Jako hlava společnosti Green Finance je Christian Schauer onen muž, jenž položil zakládající kámen uskutečňující Green Finance vizi. Je hnací silou, která stojí za filozofií o udržitelnosti a zákaznické vstřícnosti a realizuje tak novou cestu v oboru financí. Coby absolvent průmyslové školy se může nejen ohlédnout za sedmnáctiletou zkušeností v obchodním a technickém vedení, ale také disponuje mnoha školeními a kvalifikacemi v různých oborech. Christian Schauer má jako svěřenský správce nemovitosti a finanční poradce veškeré předpoklady k tomu, aby jako předseda správní rady Green Finance Group AG, Green Finance Capital AG, Green Finance Broker AG, jako generální ředitel Green Finance GmbH Austria a LVA24 Prozessfinanzierung GmbH zaručil dlouhodobý úspěch

Michael
Kottnig

Chief Operating Officer
VÍCE INFORMACÍ
Michael Kottnig

V oblastech vedení prodeje, komunikace a inovace je číslem jedna Michale Kottnig, jenž jako COO a obchodní ředitel skupiny Green Finance obohatil vedoucí tým svými odbornými znalostmi a vynikajícími komunikačními schopnostmi. Coby státem certifikovaný finanční poradce a finanční makléř s 15letou zkušeností v oboru, výraznou schopností vést, stejně jako řídit inovace, představuje v rámci Green Finance důležitý uzel pro všechny bussines partnery na mezinárodní úrovni.

Walter
Schuster

Senior Business Director
VÍCE INFORMACÍ
Walter Schuster

S nástupem Waltera Schustera do skupiny Green Finance se podstatně rozšířily další oblasti. Systém školení Green Finance byl optimalizován a aktualizován na základě jeho úkolu, udržitelně koučovat zaměstnance a korporace v Rakousku i v zahraničí, a dovést je tak k úspěchu. Jako zakladatel společnosti LVA24 zvládl během krátké doby vybudovat jednoho z nejvýznamějších poskytovatelů služeb, které se zabývají financováním soudních sporů, a také několik zahraničních poboček. Navzdory rozsáhlé působnosti je i aktivní v rozšiřování prodeje a nese hlavní odpovědnost za expanzi skupiny Green Finance do Bulharska, České republiky a na Slovensko.

Ivo
Ljubas

Senior Business Director
VÍCE INFORMACÍ
Ivo Ljubas

Osmnáctiletá zkušenost v oboru financí činí z Iva Ljubase nepostradatelného mentora týmu Green Finance. Svou kariéru odstartoval tento specialista na prodej a koučování už jako absolvent oboru finančního poradentství a stal se zároveň certifikovaným finančním poradcem. Od roku 2009 se Ivo Ljubas věnuje vedle činnosti poskytovatele finančních služeb také dalším projektům v oblasti fotovoltaiky a větrné energie. Jako spoluzakládající člen Green Finance posiluje firemní myšlenku o udržitelnosti díky svému mnohostrannému know-how v oboru energií a financí.

Markus
Jäkel

Senior Business Director
VÍCE INFORMACÍ
Markus Jäkel

Markus Jäkel přešel po vyučení provozním chemikem do finančního oboru a započal úspěšnou kariéru jako finanční poradce. Od roku 2015 podpořil náš vedoucí tým Green Finance a stal se také zakládajícím členem prvních společníků Green Finance GmbH. Poté co byla struktura společnosti mezinárodně rozšířena, je Markus Jäkel rovněž akcionářem Green Finance Group AG.

Thomas
Hauer

Senior Business Director
VÍCE INFORMACÍ
Thomas Hauer

Od roku 2011 se Thomas Hauer, certifikovaný finanční poradce, věnuje výhradně kompetentním finančním službám. Po působení u různých finančních společností tvoří od roku 2015 pevnou součást vedoucího týmu Green Finance. Pro Thomase Hauera je obzvláště důležitá orientace na zákaznický servis – přání zákazníků a jejich finanční růst jsou pro něj na prvním místě. Je proto nezbytným pohonem, pokud jde o zlepšování kvality služeb Green Finance.

Silný vedoucí tým pro udržitelný úspěch